"משימתו של בית הספר אדלסון ליזמות היא להפוך לאחד המרכזים המובילים בעולם ללימוד ופיתוח יזמות. בית הספר שואף לחזק את המותג של ישראל כ- startup nation ולהוביל את פעילות היזמות הישראלית בארץ ובעולם."
הלימודים לתואר ראשון באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה) מעניקים לסטודנטים את ההכשרה, המקצועיות והכלים הנדרשים כדי להקים את הדור הבא של המיזמים הישראלים, תוך חיזוק וטיפוח אווירת היזמות. בית הספר משמש כמוקד מרכזי של כל הפעילות היזמית בקמפוס, המאפשרת לסטודנטים לחזק את כישורי המנהיגות, החשיבה היזמית ואת מחויבותם לקהילה. תוכנית הלימודים הבינתחומית עוצבה בכדי להעניק לסטודנטים כלים להקמת פרויקטים חדשים וחדשניים, או פרויקטים חדשים בתוך ארגון קיים.
מה קורה בבית ספר אדלסון ליזמות
תוכניות מיוחדות בבית ספר אדלסון ליזמות:
למה לימודי יזמות באוניברסיטת רייכמן?
![](/media/isefgn2u/testimonials-hebrew-11.jpg?width=1366&format=webp)
"התואר ביזמות ומדעי המחשב פיתח בי כישורים יזמיים וחשיבה יצירתית, תוך התמקצעות בעולם הטכנולוגי וההייטק המשתנה. כל התכניות המוצעות לסטודנטים עודדה אותנו להתברג בתפקידי מפתח"
![](/media/uahhdeio/testimonials-hebrew-10.jpg?width=1366&format=webp)
"בית הספר ליזמות ומועדון היזמות פתחו לי דלתות רבות וציידו אותי בידע מעשי בבניית סטארטאפ"
![](/media/muyhqnik/testimonials-hebrew-8.jpg?width=1366&format=webp)
"תואר מדהים המאפשר להגדיל ולהרחיב את הידע והיצירתיות, למידה רלוונטית ומחוברת לתעשייה וקורסים מאתגרים עם מרצים מהחברות המובילות. כמות התוכניות והיוזמה כחלק מהתואר היא לא שווה לאף הצעה אחרת שיש בחוץ. כל-כך שמחה על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד בתואר ליזמות"
![](/media/aegd3evh/testimonials-hebrew-9.jpg?width=1366&format=webp)
"הלימודים בבית הספר ליזמות היוו הזדמנות נהדרתעבורי ללמידה והבנה כיצד לבנות סטארט אפ וחבירהלשותפים עסקיים לדרך. מבחינתי כל הרצאה היתה הזדמנות ליצירת קשרים"