MAX
ארגון מקס אימפקט ישראל, חברה לתועלת הציבור (חל"צ), מפעיל זו השנה השישית תכנית חינוך ליזמות-חברתית טכנולוגית - מרחב שיתופי רב-מגזרי ליצירת פתרונות טכנולוגים, לטובת חברה סביבה וקהילה (מודל ה- Collaborative Impact Hub).
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xארגון מקס אימפקט ישראל, חברה לתועלת הציבור (חל"צ), מפעיל זו השנה השישית תכנית חינוך ליזמות-חברתית טכנולוגית - מרחב שיתופי רב-מגזרי ליצירת פתרונות טכנולוגים, לטובת חברה סביבה וקהילה (מודל ה- Collaborative Impact Hub).
בפעילות השנתית משתתפים כל שנה עשרות צוותים רב-תחומיים של סטודנטים, בני נוער, מעצבים וקהילת ההייטק בישראל. יחד הם מפתחים מיזמים טכנולוגים חברתיים, בשיתוף המגזר השלישי ובהתאם לצרכי קהלי היעד הזקוקים לכך.
בסיום התוכנית החינוכית, באמצעות מודל משפטי וכלכלי מובנה, מוצעים הפרויקטים למכירה לטובת המשך מימוש ויישום של הפתרונות שהונבטו בתוכנית, לידי מיזמי אימפקט טכנולוגים ברי קיימא.
עד כה התוכנית תמכה במעל 60 ארגונים חברתיים ועמותות, 11 מתוכן רכשו את מיזמי האימפקט שהונבטו בתוכנית דוגמת אקים, (מיזם jobli) אלווין ישראל (מיזם eatself), נטעת (מיזם עיר יער) עבודה שווה (מיזם equalify), ספיישל אולימפיקס (מיזם special jimi) ועוד.
לצפייה בפרויקטים השונים לחצו כאן >>
נפתחה ההרשמה למחזור 7, מוזמנים להגיש מועמדות!
תפקידו של הסטודנט בפעילות העמותה – למה מתנדב?
סטודנט/ית שייבחרו לתוכנית יוכל להתנסות ולקבל כלים מעשיים מעולם היזמות אימפקט, לרבות:
דרישות וציפיות מסטודנט המצטרף לפעילות העמותה – למה מתחייב?
לאחר תהליך מיון והתאמה, הסטודנט יידרש לעמוד בין השאר, בתנאים הבאים
אירועי שיא של העמותה ומועדים צפויים בשנה:
לאתר הארגון לחצו כאן >>
לסרטון תדמית #1 לחצו כאן >>
לסרטון תדמית #2 לחצו כאן >>
איש קשר מצד העמותה לסטודנטים:
רותם נמני | 058-7860701 | rotem@max-imize.com