לקוחות המעבדה השיווקית
מעבדה ייחודית המאפשרת לסטודנטים מההתמחות השיווקית לצבור נסיון מעשי בתחומי השיווק, פרסום, יחסי ציבור ודיגיטל. במסגרת הפרויקטים, סטודנטים שנה ג', יוצרים קמפיינים בעבור ובשיתוף גופים מסחריים ועמותות חברתיות. הסטודנטים עובדים על פיתוח קמפיינים החל מפיתוח וגיבוש אסטרטגיות, ניסוח מסרים, ועד מציאת פתרונות חדשניים ויצירתיים. העבודה במעבדה מתבססת על שיטות עבודה מתקדמות, בליווי מרצים ומנטורים מהתעשיה.