פרויקטים של חממת התוכן לשנת 2015
בשנה השלישית פועלים הסטודנטים בהתמחות במעבדת ההשפעה. תוך ליווי צמוד של מנטורים בכירים מהתעשייה, מיישמים הסטודנטים את הכלים שרכשו וצוברים ניסיון מעשי בעבודה על פרוייקט גמר לאורך שנה. כאן תמצאו חלק מהפרוייקטים הללו.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xבשנה השלישית פועלים הסטודנטים בהתמחות במעבדת ההשפעה. תוך ליווי צמוד של מנטורים בכירים מהתעשייה, מיישמים הסטודנטים את הכלים שרכשו וצוברים ניסיון מעשי בעבודה על פרוייקט גמר לאורך שנה. כאן תמצאו חלק מהפרוייקטים הללו.
פלטפורמה אזרחית-דיגיטלית לשינוי חוקים. היא עושה שימוש בחוכמת ההמון כדי לקדם הצעות חוק שעלו מהעם. הקונספט הוא משהו בין "עצומה" ל"קיק-סטארטר". יוצרות: דנה פתאל, דנה מירזוף, לוריין שירמיסטר.
פלטפורמה ייחודית היוצרת קהילה תומכת בדיגיטל לאנשים שחיים ברעש לבן. הפרויקט נותן במה ולגיטימציה לשיח מסוג שונה, שיח המעודד פתיחות ופורקן מטענים רגשיים מחוויות שירות צבאי בשדה הקרב ומחוצה לו. יוצרים: רעות סטולר, בר פלג וקורל אברמוביץ'.