פרויקטים של חממת התוכן לשנת 2014
בשנה השלישית פועלים הסטודנטים בהתמחות במעבדת ההשפעה. תוך ליווי צמוד של מנטורים בכירים מהתעשייה, מיישמים הסטודנטים את הכלים שרכשו וצוברים ניסיון מעשי בעבודה על פרוייקט גמר לאורך שנה. כאן תמצאו חלק מהפרוייקטים הללו.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xבשנה השלישית פועלים הסטודנטים בהתמחות במעבדת ההשפעה. תוך ליווי צמוד של מנטורים בכירים מהתעשייה, מיישמים הסטודנטים את הכלים שרכשו וצוברים ניסיון מעשי בעבודה על פרוייקט גמר לאורך שנה. כאן תמצאו חלק מהפרוייקטים הללו.
קח-חלק הינ אתר אינטרנטי דוקואקטיביסטי למען טיפול ייחודי בעוולות חברתיות ופועלת לפתרונן תוך הגברת מודעות. יוצרות: נעמי ביגלאייזן , עדי רבינוביץ', טל לויטוס.
מכורים הינה סדרת דוקו ריאליטי על תהליך גמילה של כמה מכורים בתהליך של 12 הצעדים. יוצרים: רותם אליזרע, מורן נבון, גלי קרן, מור טנא.
התפנית הינו סרט דוקומנטרי חברתי. (הסרט זכה בפרס דן גורדון, תסריטאי הוליוודי בעל קרן קולנוע על שמו של בנו שנהרג). יוצרות: עדי ברוקס, מורן זלאיט.
סרט דוקומנטרי. יוצרות: מיכל גוב , רותם גבאי, אדר בנדק.