העשרה חוץ אקדמית המסלול למצטיינים
כדי להעשיר את התלמידים נקיים מפגשים עם מנכ״לי חברות מובילות בישראל, עם בוגרי בית הספר שהצליחו בקריירה העסקית והציבורית ונבקר בחברות. המפגשים האינטימיים עם המנכלים יאפשרו לתלמידים לראות כיצד מנהל עסקים נראה בפרספקטיבה של זמן, ניסיון ועמדה בכירה במשק הישראלי. המפגשים עם הבוגרים יפגישו את הסטודנטים עם עסקים צעירים שמשנים את הסביבה העסקית ויאפשרו להם לראות את מסלול הקריירה הפתוח בפניהם. הביקורים בחברות ייתנו לסטודנטים תחושה של ״העסק מבפנים״.