מרכז Dice לחקר ויישום הפסיכולוגיה של קבלת החלטות, הוקם בשנת 2010 על ידי פרופסור דן זכאי, פרופסור שחר אייל ופרופסור אורית טיקוצינסקי. תחומי הפעילות של המרכז הם מחקר בנושא קבלת החלטות, הפצת הידע על ידי קורסים וסדנאות לציבור הרחב וכן בנייה ועיצוב של התערבויות והינדים, במטרה לסייע לאנשים לקבל החלטות טובות יותר עבורם.
מרכז Dice הוא מרכז ייחודי בנוף הישראלי, בהיותו מבוסס על מודלים של מרכזים דומים באוניברסיטאות מובילות בעולם, שפועלים לייצר שפה משותפת בין האקדמיה לקהילה. אנשי המרכז הם חוקרים פעילים שנמצאים בחזית המחקר המדעי בארץ, ובמקביל מתמחים בגזירת תובנות מעשיות מהמחקרים והנגשתן לארגונים וכן קהל הרחב.