השגריר יורם בן-זאב
שגריר ישראל בגרמניה, סמנכ"ל בכיר וראש אגף צפון אמריקה לשעבר, משרד החוץ
השגריר יורם בן-זאב כיהן כדיפלומט בכיר בשירות החוץ. בתפקידו האחרון כיהן כשגריר ישראל בגרמניה בשנים 2012-2007. בתפקידיו הקודמים כיהן כסמנכ"ל בכיר וראש אגף צפון אמריקה המופקד על יחסי ישראל-ארה"ב; קונסול כללי במערב ארה"ב; סמנכ"ל ויועץ מדיני של נשיא המדינה; מתאם המו"מ המדיני עם הפלסטינים ועוד מגוון תפקידים בכירים.
יורם בן-זאב מכהן כיום במספר חברות בהן: דירקטור בחברת קרדן נדלן (חברה ציבורית); דירקטור במדרשת בן גוריון (חברה ממשלתית); דירקטור בחברת הדרת טק (חברת הזנק) וכן במספר עמותות במגוון נושאים.