שלום לכל הסטודנטים/ות.
שירותי הייעוץ הפסיכולוגי מזמינים אתכם/ן להירשם ל-מפגש לשבים/ות משירות המילואים
במפגש זה נעסוק במעבר החד ממילואים, סכנת מלחמה, ניתוק מהבית והשגרה, היישר לחיים האזרחיים ולדאגות של לימודים, עבודה, זוגיות. איך מתמודדים עם החוויות הקשות בצבא ואיך ממשיכים הלאה בשגרת החירום.
הסדנה הנה ללא עלות, חד פעמית-בת שעה וחצי, בהנחיית צוות השירות הפסיכולוגי ובקבוצה של עד 20 משתתפים.
2 מועדים לסדנה לבחירתכם:
- יום חמישי, 01/02 בשעה 11:30-13:00 - בניין אדלסון (יזמות) - כיתה E204 – בהנחיית אורי פרסטר ויעל קושניר - הרשמה בלינק - https://bit.ly/4b6fZFs
- יום חמישי, 08/02 בשעה 15:15-16:45 -בניין איבצ'ר (פסיכולוגיה) - כיתה PEB30– בהנחיית רותי ריזל ונועה אוירבך שבת – הרשמה בלינק - https://bit.ly/3HC0U0X
שימו לב - במידה ובהמשך לא יתאפשר לכם להגיע נודה אם תוכלו לשלוח בקשת ביטול ולפנות מקום לאחרים עד יום לפני הסדנה
בכל שאלה ניתן לפנות במייל mhetsroni@runi.ac.il
מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל.
שירותי הייעוץ הפסיכולוגי מזמינים אתכם להירשם לסדנאות במגוון נושאים רלוונטיים לימים אלו של שגרה בצל מלחמה:
- 07/01/24 – יום ראשון – בשעה 11:30-13:00 - מפגש לשבים/ות משירות המילואים – בהנחיית ליסה אוחיון וטלי פישמן – בניין פסיכולוגיה - כיתה 201PE – לינק להרשמה עצמית https://bit.ly/48CHPqY
- 11/01/24 – יום חמישי – בשעה 11:30-13:00 – איך חוזרים לשגרת חירום לאחר 7/10? – בהנחיית אורי פרסטר ונועה אוירבך שבת – בניין פסיכולוגיה – 101 PE - לינק להרשמה עצמית https://bit.ly/3TCWY7o
- 18/01/24 - יום חמישי – בשעה 13:45-15:15 - איך חוזרים לשגרת חירום לאחר 7/10? – בהנחיית אורי פרסטר ויעל קושניר – בניין פסיכולוגיה – 30PEB – לינק להרשמה עצמית - https://bit.ly/48t4shs
- 21/01/24 – יום ראשון – בשעה 11:30-13:00 - מפגש לשבים/ות משירות המילואים – בהנחיית ליסה אוחיון וטלי פישמן – בניין פסיכולוגיה - כיתה 201PE – לינק להרשמה עצמית - https://bit.ly/3H4yJHQ
- המפגשים הנם ללא עלות, חד פעמיים באורך של שעה וחצי, בהנחיית צוות השירות הפסיכולוגי ועד 20 משתתפים בכל מפגש.
- שימו לב - במידה ובהמשך לא יתאפשר לכם להגיע נודה אם תוכלו לשלוח בקשת ביטול ולפנות מקום לאחרים עד יום לפני הסדנה
- בכל שאלה ניתן לפנות במייל mhetsroni@runi.ac.il
מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל.