תואר ראשון בפסיכולוגיה עם חטיבה במדעי החיים (קדם רפואה)
החטיבה במדעי החיים במסגרת התואר הראשון בפסיכולוגיה נועדה להכשיר את הסטודנטיות והסטודנטים להכיר את המרחב המדעי החדש כדי לבנות תשתית איתנה לעיצוב דור העתיד בתחומי המדע והבריאות. תוכנית הלימודים משלבת קורסים בפסיכולוגיה לצד קורסים רלוונטיים לתחום מדעי החיים. החטיבה מציעה תוכנית לימודים מגוונת, המספקת את הידע הדרוש בתחום תוך התבוננות קדימה אל עבר האתגרים המרכזיים במדע ורפואה. הלימודים בתוכנית מקנים ידע בינתחומי בתחומי מדעי החיים, ובכלל זאת: ביולוגיה, ביוכימיה, פיזיולוגיה, גנטיקה ועוד, לצד חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות בעולם הרפואה. בנוסף, התוכנית מקנה פיתוח חשיבה מדעית והיכרות עם סוגיות מפתח בתחומי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה, הרלוונטיות לעולם הרפואה. הלימודים במסגרת החטיבה יתקיימו בבית ספר אפי ארזי למדעי המחשב.