סגל התוכנית
סגל התוכנית כולל יועצים ארגוניים בכירים מהארץ ומחו"ל המשלבים ניסיון עשיר בייעוץ אישי עם הוראה באקדמיה ויועצים ארגונים מארגונים מובילים במשק. בתוכנית תרצה ד"ר אן קלנסקי מארה"ב כותבת הספרים המובילים בתחום אימון מוקיר ונקודת מפנה
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xסגל התוכנית כולל יועצים ארגוניים בכירים מהארץ ומחו"ל המשלבים ניסיון עשיר בייעוץ אישי עם הוראה באקדמיה ויועצים ארגונים מארגונים מובילים במשק. בתוכנית תרצה ד"ר אן קלנסקי מארה"ב כותבת הספרים המובילים בתחום אימון מוקיר ונקודת מפנה
יועצת ארגונית בכירה, מרצה באוניברסיטת רייכמן בתוכנית בהתנהגות ופיתוח ארגונים. מלמדת ומנחה דוקטורנטים באוניברסיטת אסמפטיון בבנגקוק. נשיאת IODA – ארגון היועצים הבינלאומי, לשעבר. מומחית לייעוץ אישי למנהלים, ליווי תהליכי שינוי ארגוניים.
יועצת ארגונית בכירה, מרצה באוניברסיטת רייכמן בתוכנית בהתנהגות ופיתוח ארגונים, מרצה באוניברסיטת חיפה ומנהלת תוכנית להכשרת יועצים ארגוניים במכללת אורנים. לשעבר יו"ר איפ"א. מומחית בתחום רגשות וארגונים, יעוץ אישי למנהלים, ליווי תהליכי שינוי ארגוני. |
מומחית לייעוץ אישי למנהלים בכירים ולשינוי ארגוני. מחברת שני ספרים מהפכניים בתחום:
Pivoting: A Coach’s Guide to Igniting Substantial Change (2017)
Appreciative Coaching: A Positive Process for Change (2007).
פסיכולוגית ארגונית תעסוקתית, מנהלת התוכנית ל MA בהתנהגות ופיתוח ארגונים באוניברסיטת רייכמן.
יועצת ופסיכולוגית ארגונית-תעסוקתית בכירה, חברת סגל בתוכנית להנחיית קבוצות באוניברסיטת תל-אביב. מומחית בליווי תהליכים ארגוניים מערכתיים ובפיתוח מנהיגות.
ראש תחום מנהיגות בתוכניות ה-MBA בבית ספר אריסון למנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן. בהכשרתה פסיכולוגית קלינית ופסיכואנאלטיקאית ובעלת ניסיון עשיר במתן ייעוץ ארגוני לחברות בינלאומיות.
פסיכולוג ויועץ ארגוני בכיר, מתמחה בניהול באי-ודאות וליווי מנהלים בכירים.
יועצת בין תרבותית, מומחית בליווי חברות גלובאליות באתגרים בין-תרבותיים.
מומחית בגשטאלט בארגונים, הייתה בצוות ההוראה של מכון הגשטאלט בקליבלנד ארה"ב, ויו"ר איפ"א לשעבר.