תהליכי הרישום והקבלה
התוכנית מיועדת למנהלים בכירים, יועצים ארגוניים, ניהוליים ועסקיים, אנשי משאבי אנוש. בעלי תואר שני ומעלה או בעלי תואר ראשון וניסיון ניהולי משמעותי או ניסיון משמעותי במשאבי אנוש/ייעוץ/ניהול.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xהתוכנית מיועדת למנהלים בכירים, יועצים ארגוניים, ניהוליים ועסקיים, אנשי משאבי אנוש. בעלי תואר שני ומעלה או בעלי תואר ראשון וניסיון ניהולי משמעותי או ניסיון משמעותי במשאבי אנוש/ייעוץ/ניהול.
300 ₪
*תשלום זה יקוזז במימוש לימודים.
15,000 ₪ (לא כולל מע"מ).
לרישום יש לשלוח את המסמכים למייל: idc.mct@gmail.com
מועד פתיחת המחזור: 01.07.21
סגירת ההרשמה: 10.06.21