תוכנית עולים למשפטים
תוכנית "עולים למשפטים" הינה תוכנית סטודנטיאלית של חונכות בבית ספר הארי רדזינר למשפטים שמטרתה להעניק תמיכה לסטודנטים המתקשים בלימודים בשפה העברית, בין בשל היותם עולים חדשים ובין אם מסיבות אחרות. במהלך הסמסטר, חניכי התוכנית מקבלים ליווי צמוד מסטודנטים מצטיינים בשנים מתקדמות, בצורת מפגש שבועי נפרד לכל קורס חובה משפטי, הכנה לקראת המבחנים ועוד. התוכנית החלה את שנתה הראשונה בשנת הלימודים תשע"ו 2015-2016, ובמחזורה הראשון מנתה מעל 30 חניכים מיותר משבע מדינות שונות.