העשרה וגיבוש
לצד פיתוח התכנים האקדמיים, הקורסים והסדנאות בתוכנית אנו שמים דגש גם על העשרה אקדמית וגיבוש חברתי. אנו מקיימים ימי עיון למשתתפי התוכנית בנושאים וסוגיות רלוונטיות מעולם המשפט, העסקים והטכנולוגיה לצד אירועים חברתיים שונים שתכליתם להעשיר את התכנים האקדמיים של הסטודנטים לצד פיתוח וחיזוק הקשרים החברתיים. לפעילויות אלו מוזמנים גם חברי הסגל המשתתפים בתכנית המנטורינג האקדמי ועורכי הדין המשתתפים במנטורינג המעשי. ימי העיון, לצד מפגשי הגיבוש בתכנית, מחזקים את המבנה והלכידות הקבוצתית במטרה לאפשר סביבת לימודים נעימה אך גם על מנת לסייע ביצירת הקשרים החברתיים מתוך הנחה שקשרים אלו יסייעו לסטודנטים גם בהמשך דרכם המקצועית.