תוכנית המצטיינים ע"ש ללה טוסק-רדזינר (Honors) במשפטים
תוכנית המצטיינים לתואר ראשון במשפטים, הראשונה מסוגה בישראל, מציעה לסטודנטים מצטיינים מסלול לימודים ייחודי בקבוצות קטנות המשלב בין תאוריה לפרקטיקה. התוכנית מעניקה ליווי של צוות סגל אקדמי לצד ליווי של נציגים בכירים שונים בפרקטיקה; פיתוח אופק תעסוקתי וכן מגוון פעילויות העשרה. הסטודנטים בתוכנית משתלבים במסלול התואר הנבחר ואינם נמצאים במסלול ייעודי נפרד.