תוכנית הלימודים לתואר שני במשפטים במסלול נלמד (ללא תזה)
תוכנית הלימודים לתואר שני במשפטים במסלול נלמד ללא תזה הנה תוכנית דו שנתית, המבוססת על 36 שעות סמסטריאליות (ש"ס = שעת לימוד סמסטריאלית). הלימודים יתקיימו בימי ג' בשעות אחר הצהריים והערב, ובימי ו', למעט קורסי בחירה, שחלקם ייערכו במועדים נוספים.
מבנה התוכנית
- לימודי התמחות משפט עסקי/כללי - 22 ש"ס לפחות.
- סמינריונים - במסגרת לימודי ההתמחות חובה על הסטודנט להשתתף בשני סמינריונים, סה"כ 8 ש"ס (כל סמינריון מזכה ב-4 ש"ס) המהווים חלק מ- 22 ש"ס לימודי ההתמחות.
- לימודי משפטים - לפחות 24 ש"ס (מתוכם לפחות 22 ש"ס מקורסי ההתמחות).
- קורסי בחירה - 14 ש"ס (2 ש"ס לימודי משפטים בהתאם לסעיף הקודם, בנוסף, לפחות 10 ש"ס בעלי זיקה לתחום ההתמחות).
- משפט מסחרי אירופי (נסיעת לימודים לגרמניה) - קורס בחירה במסגרת לימודי ההתמחות המזכה ב-4 ש"ס. הקורס יתקיים בדיסלדורף, גרמניה וינוהל על-ידי מומחים ידועי שם בתחומם מן האקדמיה הגרמנית. ההשתתפות בקורס כרוכה בשהייה של עשרה ימים עד שבועיים בגרמניה ובעלות כספית נוספת. פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים, בעלות הנסיעה והשהייה.
- ניתן לבחור בקורסי בחירה שאינם מלימודי ההתמחות אך ורק מתוך אלה אשר נלמדים על ידי מרצים הנמנים עם הסגל האקדמי הבכיר של מוסד מוכר להשכלה גבוהה (מדרגת מרצה) שהם בעלי תואר שלישי.
- לפחות שני שלישים ממכלול נקודות הזכות לתואר (24 נקודות זכות) לכל סטודנט יילמדו על-ידי הסגל האקדמי הקבוע באוניברסיטת רייכמן.
הציון הממוצע הנדרש בתואר
- הענקת התואר השני במסלול שאינו מחקרי מותנית בציון משוקלל של 75 ומעלה. ציון משוקלל זה מורכב כולו מציוני קורסים וסמינריונים.
- תוכנית הלימודים מעודכנת לשנת הלימודים תשפ"ג וכפופה לשינויים.
לפרטים על רישום לתוכנית הלימודים לחץ כאן >