תוכניות מיוחדות לסטודנטים בבית ספר טיומקין לכלכלה
אוניברסיטת רייכמן ובית ספר טיומקין לכלכלה מציעים מספר תוכניות מיוחדות הנוגעות בעולמות תוכן שונים ומאפשרות לסטודנט לאתגר ידיעותיו ויכולותיו.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xאוניברסיטת רייכמן ובית ספר טיומקין לכלכלה מציעים מספר תוכניות מיוחדות הנוגעות בעולמות תוכן שונים ומאפשרות לסטודנט לאתגר ידיעותיו ויכולותיו.
תוכניות אלו כוללות את תוכנית המצטיינים והן תוכניות אשר מאפשרות התמקצעות בעולמות תוכן שונים ונסיעות בינלאומיות.
בית הספר לכלכלה מאפשר לסטודנטים מצטיינים בסיום שנה ב' להתמחות ככלכלנים בחודשים אוגוסט – אוקטובר במוסדות ציבוריים ופרטיים מרכזיים במשק.
לפרטים נוספיםהמשך ללימודים מתקדמים בתוכנית לימודים ייחודית, שנבנתה במתכונת דומה לזו הנלמדת באוניברסיטאות המובילות בעולם.
לפרטים נוספיםתוכניות חילופי סטודנטים, עם אוניברסיטאות מובילות בעולם, המאפשרות לסטודנטים להיחשף לשיטות משפט שונות ולתכני לימוד ייחודיים.
לפרטים נוספיםבשנה השלישית משתתפים הסטודנטים בסדנת כתיבת ניירות מדיניות. המצטיינים מזכים את כותביהם בפרסים.
לפרטים נוספיםתוכנית המצטיינים בכלכלה משלבת קורסים ייחודיים ומאתגרים בנושאים מתקדמים. התוכנית מקנה לסטודנטים אפשרות ייחודית להכיר וליצור קשרים עם חברי הסגל והמרצים האורחים ופותחת צוהר להמשך לימודים בתארים מתקדמים בארץ ובעולם.
לפרטים נוספיםלסטודנטים בכלכלה קיימת אפשרות לקחת חלק במגוון תוכניות ביזמות המוצעות על ידי בית ספר אדלסון ליזמות.
תוכנית ביזמות (12 נ"ז) הפתוחה לכלל הסטודנטים בקמפוס בשנת הלימודים האחרונה. התוכנית מקנה את הכלים והפרקטיקה להקמת מיזם חדשני על ידי עבודה מעשית בצוותים בליווי מנטורים מהתעשייה. בסוף השנה יוצגו המיזמים בפני משקיעים ויזכו באפשרות לעבוד במסגרת אקסלרטור בפיתוח המיזם שלהם.
לפרטים נוספיםתוכנית ZELL ליזמות מיועדת לסטודנטים מצטיינים בעלי יכולת עסקית וכישורי מנהיגות, אשר נמצאים בשנה האחרונה ללימודיהם. התוכנית נלמדת בשפה האנגלית ומקנה לסטודנטים כלים מעשיים וידע תיאורטי בהקמה וניהול של חברות יזמיות, החיוניים לפיתוח ולהגשמת חזון עסקי, החל משלב הרעיון ועד לחברה היוצרת שווי לבעליה.
לפרטים נוספיםתמיד חלמתם להקים סטארטאפ? רוח היזמות בוערת בכם? זו ההזדמנות שלכם להצטרף כמתמחים לסטרטאפים הכי חמים בישראל, בזמן הלימודים! בית ספר אדלסון ליזמות מזמין אתכם להגיש מועמדות לקורס מיוחד המעניק לכם ניסיון מעשי והיכרות עם עולם היזמות ותעשיית הסטארטאפים בישראל.
לפרטים נוספיםמועדון היזמות הוא גוף סטודנטיאלי התנדבותי הפועל בבית ספר אדלסון ליזמות, השם לו למטרה לעודד את רוח היזמות בקרב הסטודנטים בקמפוס. שערי המועדון פתוחים לסטודנטים מכלל בתי הספר בקמפוס. למועדון מערכת קשרים איתנה עם התעשייה, והוא מעניק לסטודנטים כלים בתחומי היזמות השונים.
לפרטים נוספיםהתוכנית מתמקדת בנושאים של חדשנות ויזמות בארגונים קיימים (intrapreneurship innovation) עוסקת בתהליכים מסוג זה, ומהווה מרכז לקידום ועידוד חדשנות פנים ארגונית (בעבר התוכנית נקראה: "פרויקט לאומי לחדשנות").
לפרטים נוספיםתכנית המתמחים של מרכז אריסון ל-ESG הינה תכנית שנתית הפתוחה לסטודנטים מכלל בתי הספר באוניברסיטה. התוכנית מיועדת לעודד מצוינות אקדמית ומנהיגות עסקית וחברתית ומתאימה לסטודנטים ערכיים ויזמיים המכירים בחשיבותם והשפעתם של עסקים על החברה והסביבה. מרכז אריסון ל Governance ,Social ,Environment - ESG הינו מרכז אקדמי מעשי ראשון מסוגו בישראל, שפועל תחת בית ספר אריסון למנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן.
לפרטים נוספיםמטרתה של תוכנית רבין למנהיגות הינה להכשיר סטודנטים באוניברסיטת רייכמן למנהיגות ערכית במגזר החברתי-ציבורי בישראל, מתוך מטרה לקדם את מדינת ישראל אל עבר השגת היעד של חברת מופת. התוכנית תקנה לסטודנטים לתואר ראשון, מכל בתי הספר באוניברסיטת רייכמן, כלים תיאורטיים והתנסות מעשית בהנהגת והנעת פעילות חברתית-קהילתית-חינוכית, תוך ליווי צמוד וקבלת משוב מתמשך על פעולתם.
לפרטים נוספיםהתוכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים בשנת לימודיהם האחרונה, ושואפת להכשיר את דור המנהיגות הבא של ישראל והעולם היהודי בזירה הבינלאומית. מסלול הלימודים של התוכנית כולל סיורים בישראל, אירופה וארה"ב, מפגשים עם מומחים ובכירים משלל תחומים, וסדנאות וקורסים בלעדיים המקנים לסטודנטים כלים להתמודדות עם אתגרי העולם המתפתח. משך התוכנית שנה והיא נלמדת בשפה האנגלית.
לפרטים נוספיםתוכנית צבי מיתר לחדשנות טכנולוגית הינה תוכנית חדשה המעניקה לסטודנטים מצטיינים הזדמנות ייחודית להיחשף ולבחון את ההשלכות המשפטיות, אתיות, כלכליות וחברתיות הנובעות מהחדשנות הטכנולוגית ככלל ומטכנולוגיות חדשות ומתפתחות בפרט.
לפרטים נוספיםפורום אופק מורכב מאנשי צה"ל הנמצאים בשירות פעיל ולומדים במסגרת תוכנית שירות לתואר ראשון באוניברסיטת רייכמן. הפורום פועל בהובלתו של ד"ר איתן עזאני. מטרות הפורום הן העשרה ופיתוח בסוגיות השונות בחברה הישראלית, חיזוק הקשר ושיתוף הפעולה בין אוכלוסיית הפורום לבין סגל האוניברסיטה ושיפור תנאי הלמידה של הסטודנטים.
לפרטים נוספיםתוכנית לימודים הייחודית וראשונה מסוגה, אשר משלבת למידה תיאורטית של תחום הדיפלומטיה הציבורית עם התנסות פרקטית בהסברה, היא תוכנית משותפת לבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה ובית ספר סמי עופר לתקשורת.
לפרטים נוספים