קורס זה הוא גרסה מורחבת של הקורס הפופולארי ״מנאנד לטטריס״. השער הלוגי נאנד הוא הרכיב הבסיסי ממנו כל פלטפורמות החומרה בנויות. בקורס זה נתחיל מנאנד, ונבנה באופן מדורג ומודרך מערכת מחשב מודרנית – חומרה ותוכנה ¬– שמסוגלת להריץ משחק טטריס, וכל תוכנית אחרת. במהלך הקורס תלמדו איך מחשבים עובדים, איך בונים מערכות חומרה ותוכנה, ואיך לתכנן ולבצע פרויקטי פיתוח גדולים. את הצ׳יפים של המחשב (ALU, CPU, RAM) תבנו בעזרת שפת איפיון חומרה (HDL) וסימולטור חומרה, אותם נלמד בקורס, בדיוק כמו שמהנדסי חומרה עובדים בתעשייה. את היררכיית התוכנה (קומפיילר, מכונה וירטואלית, ומערכת הפעלה פשוטה) תכתבו בג׳אווה או בפייתון, לפי בחירתכם, בעזרת API’s ותוכניות בדיקה שיסופקו לכם. הקורס לא דורש ידע מוקדם בחומרה, ומבוסס רק על המבוא למדעי המחשב, ועל סקרנות ותשוקה לבנות דברים במו ידיכם. קורס זה הוא גרסה מורחבת של הקורס הפופולארי ״מנאנד לטטריס״. השער הלוגי נאנד הוא הרכיב הבסיסי ממנו כל פלטפורמות החומרה בנויות. בקורס זה נתחיל מנאנד, ונבנה באופן מדורג ומודרך מערכת מחשב מודרנית – חומרה ותוכנה ¬– שמסוגלת להריץ משחק טטריס, וכל תוכנית אחרת. במהלך הקורס תלמדו איך מחשבים עובדים, איך בונים מערכות חומרה ותוכנה, ואיך לתכנן ולבצע פרויקטי פיתוח גדולים. את הצ׳יפים של המחשב (ALU, CPU, RAM) תבנו בעזרת שפת איפיון חומרה (HDL) וסימולטור חומרה, אותם נלמד בקורס, בדיוק כמו שמהנדסי חומרה עובדים בתעשייה. את היררכיית התוכנה (קומפיילר, מכונה וירטואלית, ומערכת הפעלה פשוטה) תכתבו בג׳אווה או בפייתון, לפי בחירתכם, בעזרת API’s ותוכניות בדיקה שיסופקו לכם. הקורס לא דורש ידע מוקדם בחומרה, ומבוסס רק על המבוא למדעי המחשב, ועל סקרנות ותשוקה לבנות דברים מלמטה למעלה.