מסלול ללא תזה בתואר שני (.M.Sc) במדעי המחשב
התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב או בתחומים קרובים הרוצים להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם, ומעוניינים בקידום מקצועי ואינטלקטואלי במדעי המחשב ובתעשיית ההי-טק. משך התוכנית הוא כשלוש שנים.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xהתוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב או בתחומים קרובים הרוצים להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם, ומעוניינים בקידום מקצועי ואינטלקטואלי במדעי המחשב ובתעשיית ההי-טק. משך התוכנית הוא כשלוש שנים.
*נ"ז - נקודות זיכוי
תהליך העבודה על פרויקט הגמר דומה למפורט עבור עבודת תזה ומורכב מהשלבים הבאים:
סטודנט הבוחר ללמוד במסלול ללא תזה יכול לבצע פרויקט גמר יישומי. אופן העבודה על פרויקט הגמר דומה לאופן העבודה על מחקר לתזה. בחירת המנחה וגיבוש נושא הפרויקט מתבצעות במהלך השנה הראשונה או השנייה ללימודים. העבודה מצריכה התמסרות והשקעה בסדר גודל דומה לזה המושקע במחקר לקראת תזה. ההבדל העקרוני בין פרויקט גמר לתזה הוא שפרויקט גמר הינו פרויקט עם אופי יותר יישומי ואיננו מחויב בהכרח בחידוש מדעי משמעותי. מטבע הדברים, היקף העבודה על פרויקט מעט יותר קטן.
לחילופין, ניתן להמיר את פרויקט הגמר בשלושה קורסי בחירה ובחינת הכשר. בחינת ההכשר בוחנת את הסטודנט על מגוון נושאי ליבה במדעי המחשב לפי סילבוס מפורט. יש לעבור את בחינת ההכשר בשנתיים הראשונות ללימודים.
טופס הגשת הצעת מחקר >>
הנחיות לכתיבת דו"ח מסכם לפרויקט גמר לתואר שני (DOC >>
הנחיות לכתיבת דו"ח מסכם לפרויקט גמר לתואר שני (PDF) >>
בחינת הכשר >>