ה"חשבונאיסט" - הערוץ הוקם ביוזמה של סטודנטים מהתכנית ומנוהל על ידי דניאל שרון, סטודנט שנה ג' לתואר במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות.
הפודקאסטים יעסקו בנושאים כמו דאטה סיינס, פינטק ויזמות שמשקפים את רוח התכנית בחשבונאות – חיבור בין הכלי עתיר העוצמה של החשבונאות כשפת עסקים לבין עולם הטכנולוגיה והיזמות.
"וויזדום" – פודקאסטים של מרצי המרכז הבינתחומי הרצליה במגוון הרצאות בנות 10 דקות שמרחיבות את הדעת.
הפודקאסטים יעסקו בנושאים כמו דאטה סיינס, פינטק ויזמות שמשקפים את רוח התכנית בחשבונאות – חיבור בין הכלי עתיר העוצמה של החשבונאות כשפת עסקים לבין עולם הטכנולוגיה והיזמות.
"וויזדום" – פודקאסטים של מרצי המרכז הבינתחומי הרצליה במגוון הרצאות בנות 10 דקות שמרחיבות את הדעת.