תוכנית המצטיינים (Honors) במנהל עסקים
תוכנית המצטיינים בתואר ראשון במנהל עסקים משלב קבוצת תלמידים נבחרת ויוצאת דופן בכישוריה, רשימת מרצים המובילים בתחומם בארץ ובעולם, תוכנית לימודים ייחודית עם תכנים חדשניים ומגוונים, ופעילות אקסטרה-קוריקולום עשירה הכוללת ליווי צמוד של חבר הסגל האקדמי, קשר עם מנחים מעולם העסקים, ביקורים בחברות ופגישות עם מנהלים בכירים. התוכנית מיועדת לסטודנטים במסלולים: מנהל עסקים חד-חוגי, מנהל עסקים Business and Data Analytics, מנהל עסקים ויזמות דו-חוגי, מנהל עסקים וכלכלה דו-חוגי, מנהל עסקים וחשבונאות ותואר כפול במנהל עסקים ופסיכולוגיה.