תוכנית ה-Global MBA בהתמחות חדשנות ויזמות הינה תוכנית בינלאומית עם אוריינטציה גלובלית, לסטודנטים המעוניינים ליזום, להוביל חדשנות, ליצור ולפתח מיזמים המתמקדים באתגרי המאה ה-21, בטכנולוגיות חדשניות, במודלים עסקיים ובעקרונות העיצוב. התוכנית נלמדת בשפה האנגלית.
![גב' מיכל אולמרט-ניישטיין](/media/bwkpwasw/מיכל-אולמרט-תמונה.jpg?width=80&format=webp)
![](/media/a0fhkxwd/tag-business-administration.png?width=21&format=webp)
ראשת התוכנית
עיקרי התוכנית
- Global MBA בחדשנות ויזמות מיועדת לסטודנטים ממגוון תחומים (תקשורת, עיצוב, מדעי המחשב, הנדסה ומדעי החברה).
- הלימודים בתוכנית משלבים התנסות מעשית חוויתית עם מגוון של קורסים ייחודיים כגון: עולם היזמות הישראלי, עיצוב חווית משתמש, ניהול מוצר מונחה נתונים, אינטראקציית אדם-מחשב, Pitching, חשיבה יצירתית, חדשנות ארגונית ועוד.
- הלימודים בתוכנית מעודדים מפגשים ופעילויות עם עולם הסטארט-אפים הישראלי והבינלאומי, שיחות ומפגשים עם יזמים, מנהלי מוצר ובכירים בתעשייה, תוך חיבור לטרנדים האחרונים בעולם ההייטק.
- התוכנית נלמדת במתכונת Part-Time, מותאמת לבעלי קריירה.
- ימי הלימוד: ראשון 22:00-16:00, שישי 14:00-08:00.
כדאי לדעת
- תואר שני במנהל עסקים המשלב קורסי ליבה במנהל עסקים עם קורסים ייחודיים בתחום החדשנות והיזמות.
- סגל מרצים מוביל בתחומו בעולם המעורב בזירות עסקיות בינלאומיות.
- בנוסף ללמידה בכיתה, התוכנית מציעה למידה מעשית בשיתוף חברות סטארט-אפ וגופי השקעה בארץ ובעולם.
- הלמידה המעשית מתמקדת בשני ערוצים עיקריים:
עבודת צוותים במעבדה, במהלכה הסטודנטים מתנסים בפיתוח מיזמים חדשים, בבניית אב טיפוס למוצרים טכנולוגיים חדשניים ובבניית תוכנית עסקית עבורם.
וכן, תוכנית פרקטיקום שבה הסטודנטים מצטרפים לפרוייקטים מקצועיים בקרנות הון-סיכון, אקסלרטורים וחברות טכנולוגיה בליווי מנטורים מובילים מהאקו-סיסטם הישראלי. - סיור לימודי בארה"ב הכולל מפגשים בחברות טכנולוגיה מובילות, עם משקיעים ומנהלים בכירים במגוון תחומי פעילות. בסיור נחשפים הסטודנטים לרעיונות פורצי דרך, טרנדים חדשים ומסלולי קריירה של מנהלים ויזמים מובילים.
- התוכנית הינה תוכנית בינלאומית ונלמדת בשפה האנגלית.
מאפייני התוכנית
*ההתמחות אינה מצויינת על גבי תעודת התואר, אלא בספח נלווה.