פסיכולוגית אחראית: לי אלעד.
במכון מתקיימת תוכנית התמחות בפסיכולוגיה קלינית יחידה מסוגה בארץ הכוללת הכשרה מקיפה בטיפולי הורה-תינוק וטיפולי מבוגר. מסגרת ההתמחות מעניקה הכשרה מעמיקה בטיפול הורה תינוק במצבי חיים מגוונים. מצד ההורים, התמודדות עם דכאון לאחר לידה, פוסט טראומה לאחר הלידה וקושי בקשר עם התינוק. מצד התינוק, התמודדות עם סימני מצוקה שונים המתבטאים בהפרעות שינה, אכילה ובכי ממושך. כמו כן, ההתמחות מעניקה הכשרה מעמיקה בפסיכותרפיה דינאמית פרטנית למבוגרים הזקוקים לטיפול מעמיק יותר בקשיים הקשורים להורות ולאחר הפלה או לידה שקטה. מסגרת ההתמחות כוללת גם העברה וניתוח של אבחונים פסיכו-דיאגנוסטיים והתערבויות למען הקהילה במסגרות שונות להורים ותינוקות. ההתמחות כוללת הדרכות פרטניות וקבוצתיות, בפסיכותרפיה ובדיאגנוסטיקה וכן סמינרים תיאורטיים בנושאים של התפתחות תינוקות, פסיכותרפיה דינאמית, התערבויות בשעת משבר ועוד. המכון מעניק ארבע מלגות להתמחות בת שלוש שנים.