ראש היחידה המחקרית במכון לגיל ינקות ע"ש זיאמה ארקין
שילי אפטקר בן-דורי
ראש היחידה המחקרית במכון. פסיכולוגית קלינית, מרצה ומדריכה בתוכנית ההכשרה של המכון לגיל ינקות. הגישה את עבודת הדוקטורט שלה במחלקה לפסיכולוגיה של אונ׳ בן-גוריון בנושא ייצוגי קשר הורה-תינוק טרום מילוליים בגיל הינקות. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית בהצטיינות יתרה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל-אביב. בעלת ניסיון קליני נרחב בטיפולי הורה- תינוק ובטיפול במבוגרים, נוער וילדים במסגרת קליניקה פרטית וציבורית. |
|
בת אל טרחובסקי חגאי מנהלת המעבדה במכון ופסיכולוגית בהתמחות קלינית בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה ומנהל עסקים, באוניברסיטה העברית בירושלים בעלת תואר M.A. בפסיכולוגיה מחקרית- חברתית, קוגניטיבית ונוירופסיכולגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר M.A. בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת רייכמן. |
|
שירה פלד - עוזרת מחקר סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת רייכמן |
-
תיאור מחקרים