סדנאות ושירותי הדרכה
היחידה לייעוץ והדרכה סטטיסטית מזמינה אתכם להירשם לסדרה של סדנאות העוסקות בניהול נתונים, סטטיסטיקה בסיסית וסטטיסטיקה מתקדמת בהתאם למודלים המובילים במדעי החברה. סדנאות הסטטיסטיקה מתקיימות באוניברסיטת רייכמן מידי שנה מאז 2011. הסדנאות מיועדות לחוקרים ולתלמידי מחקר בתחום מדעי החברה, ניהול, ובריאות המעוניינים ללמוד שיטות מתקדמות לניתוח נתונים. שיטות סטטיסטיות מורכבות הופכות במרוצת השנים להכרחיות, אך יחד עם זאת, לרוב אינן זוכות לכיסוי מספיק במסגרת לימודי המחקר הפורמליים. סדנאות הסטטיסטיקה נועדו למלא חלל זה תוך מתן דגש יישומי לצרכים של חוקרים ותלמידי מחקר. המשתתפים בסדנאות לומדים צעד אחר צעד כיצד לבנות מודלים סטטיסטיים, להריצם באמצעות תוכנות מתאימות, לפרש את התוצאות ולהציג את הממצאים לפי כללי הדיווח המקובלים.