תוכנית המתמחים - מרכז אריסון ל- ESG
תוכנית המתמחים.ות של מרכז אריסון ל-ESG הינה תוכנית שנתית אשר מטרתה לעודד מצוינות אקדמית ומנהיגות עסקית וחברתית והיא מיועדת לסטודנטים ערכיים ויזמיים המכירים בחשיבותם והשפעתם של עסקים על החברה והסביבה.
אתר זה משתמש בקבצי Cookies לשיפור חווית הגלישה. המשך השימוש באתר או סגירת ההודעה מהווים הסכמה לתנאי השימוש.
Xתוכנית המתמחים.ות של מרכז אריסון ל-ESG הינה תוכנית שנתית אשר מטרתה לעודד מצוינות אקדמית ומנהיגות עסקית וחברתית והיא מיועדת לסטודנטים ערכיים ויזמיים המכירים בחשיבותם והשפעתם של עסקים על החברה והסביבה.
תכנית המתמחים.ות של מרכז אריסון ל-ESG הינה תכנית שנתית אשר מטרתה לעודד מצוינות אקדמית ומנהיגות עסקית וחברתית והיא מיועדת לסטודנטים ערכיים ויזמיים המכירים בחשיבותם והשפעתם של עסקים על החברה והסביבה, ושואפים לפתח ולעצב את העסקים והחברה של המחר.
התוכנית כוללת עשרים סטודנטים.יות מהתואר הראשון ומהתואר השני מכלל בתי הספר באוניברסיטה, תוך תפיסה שהמגוון והידע נחוצים להשפעה האפקטיבית והרב תחומית על המגזר העסקי אליה שואף מרכז אריסון ל- ESG.
תוכנית המתמחים.ות – בהנחיית פרופ' עלי בוקשפן ופרופ' ניראון חשאי - פועלת במסגרת מרכז אריסון ל-ESG. התכנית משלבת התנסות אקדמית ומעשית במטרה לקדם תכנים של עסקים וקיימות, והעמקת הידע, הניסיון והקשרים של הסטודנטים בתעשייה.
התוכנית כוללת 20 סטודנטים מכלל בתי הספר באוניברסיטה ומשלבת התנסות אקדמית ומעשית במטרה לקדם תכנים של עסקים וקיימות.
פעילות תוכנית המתמחים נחלקת לחלק עיוני וחלק מעשי:
התוכנית מיועדת לסטודנטים בעלי ממוצע ציונים של 85 ומעלה, מזכה במלגה של 1,500 ₪ וכן ב- 4 נקודות זכות אקדמיות (בציון עובר/לא עובר) ותעודת התמחות.
ההרשמה לתוכנית המצטיינים של מרכז אריסון ל- ESG לשנת תשפ"ה 2025 - הסתיימה!
הכירו את הסטודנטים בתוכנית:
בית ספר רדזינר למשפטים ובית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה
בית ספר הארי רדזינר למשפטים ובית ספר אריסון למנהל עסקים
בית ספר לקיימות ע״ש כיל ובזן ובית ספר טיומקין לכלכלה
בית ספר הארי רדזינר למשפטים ובית ספר אריסון למנהל עסקים