ד"ר ירון תימור, סגן דיקן לתואר ראשון הינו בעל תואר שלישי ושני במנהל עסקים - שיווק ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת ת"א. ד"ר תימור בעל דיפלומה בשיווק בינלאומי מבי"ס למנהל עסקים וורטון ודיפלומה בפרסום מהאיגוד הבינלאומי לפרסום I.A.A. קודם הצטרפותו לאוניברסיטת רייכמן לימד במסלולי התואר הראשון והשני באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית. ד"ר תימור מייעץ לחברות ישראליות ובינלאומיות כותב חוות דעת ומופיע בבתי משפט כעד מומחה בתחומי השיווק. ניסיונו המקצועי כולל תפקידים של תקציבאי וסופרוויזר בסוכנות פרסום, מנהל שיווק בחברה ליבוא ושיווק. תחומי המחקר של ד"ר תימור הם: אסטרטגיות בשיווק בינלאומי, צרכנים, תקשורת שיווקית ומדיניות שירותים.