תרומות מוצרים לעמותה למען חיילים בודדים "הבית הכי אחי" - הרצליה
אנו מזמינות ומזמינים את כלל יושבי האוניברסיטה, סטודנטים, סגל מנהלי ואקדמי, לתרום מוצרים עבור עמותת "הבית הכי אחי" . עמותה לחיילים בודדים המפעילה 4 בתים בהרצליה ובהם 80 חיילים וחיילות קרביים. בעמוד זה מוצגות שלל אופציות לתרומות מוצרים צריכה בסיסיים שוטפים אשר החיילים והחיילות זקוקים להם. את המוצרים ניתן להביא ביום המעשים הטובים שמתקיים ב-29/03/2023 לרחבת רדזינר.